Har du en blogg?

Har du en blogg #4 Jag har läst en del bloggar i mina dagar. Men nu så har en del av dom slutat blogga, vilket faktiskt är tråkigt eftersom jag tycker om att läsa bloggar och att hitta nya bloggar.. :) Så jag undrar helt enkelt om Du har en blogg? Jag söker helt enkelt efter nya bloggar att följa så vad hade då inte passat bättre om ni kanske hade kunnat tipsa mig om några bloggar? :)
 
Kommentera din bloggadress eller ett tipsa om en blogg du tycker jag ska besöka. Bloggarna ni tipsar mig om kommer jag länka efterhands som ni kommenterar (vilket kommer generera fler besökare till er) och ni kommer även ha chansen att tävla om 3 olika hemliga vinster! :)
 
Så gott folk! Tipsa mig nu om nya bloggar att följa! :)

37 reaktioner till “Har du en blogg?”

  1. Har du lust och tid så kika in på min blogg på resande fot och häng med på mina olika resor genom Spanien. Trevlig helg, kram÷)

  2. Min blogg handlar inte om något speciellt…annat än livet. Tråkigt för folk som inte känner mig kanske…men du är välkommen. :)

  3. Just nu har jag en tävling på bloggen där du och en bloggvän kan vinna pris. Det är enkelt och vara med. Kika gärna in! Ber om ursäkt om du inte gillar denna form av kommentarer, men du får tänka du iaf fick ett extra besök till din blogg idag! :)

  4. Hihi, din blogg ligger bland mina bokmärken.. ;-) Dock är jag inte så jättebra på att kommentera då jag oftast kollar via mobilen. Bökigt att kommentera då.. :(

  5. Hejhej! Jag har precis startat en blogg där jag kommer skriva om att flytta hemifrån! Mycket inredning, design och pyssel! Välkommen :)

  6. Jag har ju en blogg, men om den är så bra vettefaen. heh. Handlar mest om vad jag gör på dagarna, dvs jobbar på ett fritidshem o en massa skit. men välkommen in o kolla. Just nu, vinterhalvåret, så är det rätt trist, men vår o sommar kanske lite mindre trist :)

  7. Hej, jag är 17år och går igenom en depression och jag skriver mycket om min vardag och vad som snurrar runt i mitt huvud. Om det är mycket mörker och skit men även ljusa stunder och tips som du vill läsa om så rekommenderar jag min blogg. http://www.moajuhh.blogg.se

  8. Tadaaaa – en hästblogg. Hehe, förmodligen helt out of line, men hoppas du kikar in ändån! ;)

  9. Riktigt kul att se att du redan läser min! :) Gjorde mig glad! :) Jag tycker också att det är jobbigt att kommentera via mobilen! Speciellt när man måste logga in och signera så måste man backa fram och tillbaka (iaf på iPhone) så jag brukar kommentera när jag sitter vid datorn och läsa när jag är på telefonen! :)

  10. Hihi ja.. Började läsa den när du kommenterade min blogg faktiskt. När vi pratade om skaldjur eller vad det var, haha! ;) Då är jag inte ensam om det, skönt! :) Precis, det är jobbigt att behöva logga in och signera för att kommentera och hålla på och klödda.. :( Är samma för mig och jag har Samsung.. :(Haha, samma här.. :P Dock glömmer jag det ibland och kommer på det när jag ligger i sängen och håller på och somna xD

  11. Åh, nämen ååååh! HEJ Pernilla! :D Trodde inte du hade blogg, följer dig på Youtube men trodde inte du hade en blogg.. (: Det är något som intresserar mig stort, ska kika in din blogg och bokmärka den. :))

  12. Åh då vill jag tipsa om min egna :-) hihi! Vilken grymt härlig och personlig blogg du har för övrigt!

  13. Då vill jag passa på att tipsa om att ta en coffebreak! :) Bloggen om design och inredning med inslag av smått och gott, ha en trevlig kväll!

  14. Hejsan,du kan gärna titta in hos mig med. Jag bloggar om det vardagliga livet och inredning. Jag älskar DIY:s så jag kommer att ha koll på din blogg…keep up the good work! Kram

  15. Issess.blogg.seissess.blogg.seissess.blogg.seissess.blogg.se———————————————————————————————————————Hellu, Har ni någon gång undrat vad eller varför en 11-årig unge surar i ett hörn eller vill du helt enkelt läsa om mitt 11- åriga stress liv? Fortsätt läsa då.Min blogg kretsar kring mig,runt världen jag har diskussioner och hoppas på ett arkitekt eller kirurg karriär, varför inte följa mina dagar kring en bubbla vid namn Issess.Skulle hellre förkorta mitt blogg namn med, 11 åriga badassen som bråkar typ 24/7 jag har både negativa och bra egenskaper vill du ta del av mitt fancy liv checka dig in på Issess.blogg.se en riktig fab unicorn som ägnar sina tid framför en spelande dator, en riktig kickass blogg :*Jag försöker att inte blogga om hur jag blev bemött som 5-7 åring som en liten klen unge men jag har känslor som jag försöker få ut via bloggenBli också en unicorn just join min bubbla.sorry om det var för mycket information :D

Lämna ett svar